Lekcia lyžovania / snowboardu

Dátum
 

Individuálne

Cena

 

45€

/ 1 osoba

Dĺžka 
kurzu 

2 hodiny

Bude sa o Vás starať

Špecializovaní inštruktori s dlhoročnými skúsenosťami a znalosťami terénu vo Vysokých Tatrách, vám vo vašich začiatkoch pomôžu so základným postojom, s technikou jazdy, naučia vás ako bezpečne padať a vstávať, či jazdiť na vleku. S nami sa naučíte jazdiť bez zbytočných chýb.

O kurze

Začiatky sú náročné v každom veku, avšak po pár hodinách sa to už môže zmeniť. Lekcie s inštruktorom sú najúčinnejší spôsob, ako sa naučiť lyžovať. Špeciálne vyškolený profesionál sa postará o to, aby ste napredovali od prvého oblúčiku na lyžiach, naučili sa správnu techniku a vyhli sa zbytočným chybám. Lyžiarský inštruktor vás prevedie technikami, zhodnotí terén a okolité prostredie. Bude vašou inšpiráciou, pomôže vám zvládnuť malé zakopnutia a bude váš bezpečnostný pilier.

Detaily

Spolupracujeme s overenou a kvalitnou lyžiarkou školou - Premiere , ktorá má stanovištia v Starom Smokovci alebo v Tatranskej Lomnici.
Je už len na Vás, kde by ste radi vašu lekciu mali.

Vybrať si samozrejme môžete kratšiu alebo aj dlhšiu lekciu.
60 min. lekcia = 27€
- Ďalšia osoba : +7€

90min. lekcia= 39€
- Ďalšia osoba : +11€

Ak sa potrebujete poradiť ohľadom lekcie, ktorá bude najlepšie vyhovovať vašej úrovni a technickým zručnostiam, neváhajte nás kontaktovať.

Ak potrebujete lyžiarsku výstroj, nie je problém. Všetko je možné požičať si priamo na mieste vašej lekcie.

Program Kurzu

Ak si cez nás rezervujete lekciu (nezabudnite nám napísať o aký deň , hodinu a miesto lekcie máte záujem), dostanete od nás potvrdzujúci email so všetkými potrebnými informáciami.
Potom sa už len stačí dostaviť na miesto lekcie - odporúčame 15 min.vopred - ak je potreba, požičať si čo vám chýba, zaplatiť a potom už si len užiť tréning na svahu.

Ubytovanie

Máte otázku alebo sa chcete prihlásiť
 
  • Instagram
  • Facebook

+421 903 821 919 | zazihory@galfy.sk